Цена: 6.00 лв.

Сократ

Автор: Феохарий Кессиди Категория: Биографии и Мемоари Издателство: Език: Руски Корица: Мека корица Състояние: добро Формат: 70/90/32 Наличност: 1 бр. Година: 1976 Страници: 220